KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 12645405
nr 1264 5405
Skulptur
Benarbete, 1970-tal, Ryssland. Längd: 48, höjd: 16 cm
Kondition: slitage, skador, lösa delar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 15 juli 2019
kl 18:56:35
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)